Żurawie wynajem

Wynajem maszyn

Żurawie wynajem

Prowadzimy wynajem żurawi oraz podestów ruchomych niemal od zarania naszej firmy. Podnośniki koszowe zaczęliśmy wynajmować od około roku 2000. Jesteśmy nie tylko firmą pośredniczącą, ale także wykonawcami.

Wynajem żurawi to często jednoczesne wynajęcie usług naszego pracownika. Wpływa to korzystnie na koszty oraz szybkość i sprawność wykonywanej przez Państwa inwestycji. Wynajem żurawi to sprawa skomplikowana, którą radzimy dokładnie przemyśleć. Nie do każdego rodzaju prac nadaje się każdy żuraw. Inne maszyny będą potrzebne do pracy w trudnym terenie, inne do budowania stadionów czy wieżowców.

Podobnie wygląda kwestia z wynajmem podnośników oraz podestów ruchomych. Wszak nikt nie będzie wypożyczał największego podnośnika do umycia okien na 3 piętrze. Przed wynajęciem naszych maszyn budowlanych radzimy zatem skorzystać z naszej bezpłatnej pomocy oraz skontaktować się z naszym konsultantem.

Nasz specjalista w najefektywniejszy (oraz najbardziej ekonomiczny) sposób przeanalizuje Państwa potrzeby oraz doradzi, jaki rodzaj maszyny wybrać. Namiary do naszych konsultantów znajdziecie Państwo w dziale „Kontakt”.